Devils kiss
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Devils kiss

Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Trying so hard will kill you, follow me baby

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ueda Takashiro
Admin
Ueda Takashiro


Mesaje : 14
Data de inscriere : 28/12/2011

Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby EmptyDum Feb 05, 2012 5:10 am

O zis ploiasa ce imi placea acesta zi ,picaturile care cadeau lin se izbeau de trupul meu ,un sentiment rece simteam de fiecare data cand se izbeau piacturile de apa de corpul meu ,pentru mine fiind un sentiment placut.
Draga vin-o si simte si tu acest sentiment.Maieul de culoare alba devenea inecutul cu incetul transaperent iar singura care ma mai acoperea era jacheta .Ma opresc in fata unei cladiri ,acesta era locul meu de popas .Rezervare la acest hotel am facut de mult deci nu era o problema daca intarziam .
In loc sa intru ma duc in spate unde privirile tuturor tinerelor erau atrase de aspectul meu .Asa de ametitor aratam ,incat se pierdeau cu firea cand ma vedeau .Si ca de obicei doar treceam pe langa acesta fara a le arata ca imi pasa de ele .Trec pe langa acestea si ma indrept spre o gradina care apartinea acestui hotele .Atat de interesant arata acesta gradina .Se parea ca si ploia se oprise ,ma asez pe banca care era libera ,defapt nici o persoana nu prea trecea pe aici din cauza ca era acea statue stupida .
Neah era doar nesmnificativa.
Draga simte si tu aceste sentimente ce bine era sa am pe cineva cu care sa impart acest sentiment ,sau o persoana care sa imi fie alaturi si sa imi zambesca ,sa stam sub o umbrela si sa lasam ploia linistita sa ne unde trupurile care sed unul langa altul .Dar acesta este doar o fantezie care se intampla doar in mintea mea .Imposibil sa intalnesc pe cineva mai ales acum cand nimeni nu ma place .Si daca ar veni cineva nu ar fi o persoana prea speciala din simplu fapt ca as vedea-o ca pe o oricare alta fata obisnuita .Eu astept pe aceea persoana care are ceva special.
Nici o zi nu imi place ,mereu gasesc ceva sa care nu imi displace ,sau ma stramb fara motiv.Se pare ca ziua de azi mi-a placut deoarece a plouat ,era un sentiment minunat .
Cu cat ai sa te apropi mai mult de mine ai sa ma cunosti ,si ai sa simti ce am simtit si eu durere si disperrare am sa te fac sa uiti pana si cum te cheama .Ce insipid suna aceste cuvinte ,daca le spuneam unei fete precis o speriam si fugea de mine ,crezandu-ma un nebun .
Da dar spune-mi si mie care este adevarul ,nu minciuni cer purul adevar .Inca stateam pe acesta banca destul de veche si priveam o fetita mica care trecuse prin fata mea .
Ah arata atat de pura imi era mila de acesta precis cand va creste va cunoaste ce inseamna ura sau celelate sentimente .Urat sa simti durere si dispret .
M-am ridicat parasind locul si ajungand in fata hotelului din nou sunt aici .Urcand fiecare treapta si deschizand usa ,privirele erau atentionate asupra mea .O persoana uda intra in hotel precis cei mai multi ma considerau un boschetar.
Ma duc in camera ,si trantesc urma mea ,imi dau maieul ud jos de pe mine .Ramand doar in aceea jacheta fara maneci pe care o purtasem cand intrasem in hotel .Am privit oglinda si am oftat.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Admin
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Re: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby EmptyDum Feb 05, 2012 6:02 am

Ploua afara si eu nu suportam acest lucru.De ce mereu sa am eu ghinionul asta?Oricum sunt foarte departe de camin si deasemenea si foarte departe de circ.Nu vroiam sa alerg,mai rau ma udam si nu vroiam asta.Stiam ca pe undeva pe aici este un hotel dar intrebarea este unde este aceasta?Am nevoie urgenta de el.De ce oare nu apare ca un inger in fata mea si imi arata calea spre lumina,ma rog calea spre un loc cald.Dimineata era asa de frumos si cald iar acum ploua.Aveam pe mine doar o fusta in carouri si un maieu.Ghinion meu ca sunt trapezista dar nu meteorolog.Am inceput sa merg mai repede pana cand am zarit un hotel.In final visele mele au devenit realitate si hotelul mi s'a aratat cand aveam mai mare nevoie de el.M'am uitat prin jur,era foarte frumos si avea si o gradina foarte mare.Aveam la mine un rucsac cu hainele pentru spectacol si o rochita fara bretele de culoare alba,deci e bine ca am cu ce sa ma schimb.Am ajuns in fata hotelului si am intrat in incinta aceea mare.Era atat de frumos.Recunosc,nu prea am fost in multe hoteluri pentru ca locul meu mereu a fost pe langa circ si pe langa oamenii care ma aplauda si imi adauga un zambet dragut,cand mai execut cate o miscare cu pamblica mea.Luminile au inceput sa se aseze usor pe pielea mea iar eu m'am dus la receptie.Acolo statea un tip inalt,brunet care imi zambea
-Cu ce va pot ajuta domnisoara?,spuse el pastrandu'si zambetul larg pe buze
Am zambit si eu la randul meu si m'am uitat fix in ochii lui de un negru foarte intens.Te pierdeai in ochii lui,dar ma rog,trebuie sa uit de asta si ma concentrez la o singura chestie,sunt uda,deci trebuie sa ma schimb
-Pai...vreau si eu o camera,doar pentru o seara,spun eu zambindui la randul lui
Imi spuse cat costa si imi dadu cheia de la camera.I'am platit si m'am urcat in lift,ducandu'ma pana la camera.Se pare ca era la ultimul etaj.Acest hotel avea 8 etaje.Eu aveam camera 810.Hmm dragut.Cand m'am dat jos din lift am inceput sa ma uit prin jur si sa caut camera.Cand am gasit'o am deschis'o si am inchis'o in urma mea.Mi'am ridicat privirea si am vazut un tip dezbracat....adica pieptul gol.M'am inrosit la fata si am dat sa tip dar m'am oprit si mi'am pus mainile la ochi
-Pune ceva pe tine,doamne.Dar...ce naiba cauti tu in camera mea,esti hot sau ceva de genul,spun eu inrosindu'ma putin in fata baiatului
M'am dus pe un scaun si mi'am dat mainile jos de la ochi.Nu mai aveam 3 ani si mai vazusem baieti la bustul gol,dar totusi asteptam o explicatie
Sus In jos
Ueda Takashiro
Admin
Ueda Takashiro


Mesaje : 14
Data de inscriere : 28/12/2011

Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Re: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby EmptyDum Feb 05, 2012 6:50 am

Imi dadeam si jacheta jos ,lasand la iveala un abdomen lucrat ,multe persoane ar spunea ca am fost la sala si ca m-am antrenat cu antrenori speciali.Nu era asa cum cei mai multi credeau .Era doar rezultata anilor de truda si munca .Deci prin urmare daca vrei rezultate cat mai bune trebuie sa mincesti si desigur sa te sacrifici.O imagine desfigurata a acelei finte numite mama imi trecuse prin minte dar am decis sa o ignor .Nu aveeam de ce sa plang deoarece precis ea acum se bucura de minunata sa viata ,pe care o are .Sau si mai probabil se scalda in bani.
Aud vocea un tinere fete ,eram iritat de ce am auzit ,cu ce tupeu spunea acesta ca era camera ei acum serios ,doar nu vroia sa ii raspund da draga mea cum spui tu chiar acum te las sa te odihnesti .Imi venea in momentul de fata sa ii lipesc o palma.Auzi la ea eu hot ,pardon dar multe fete si-ar fi dorit sa fie in locul ei asa ca mai bine ar tacea din gura .
-O privesc furios ,pe acesta se parea ca nu aveea de gand sa plece ba chiar s-a si asezat pe un scaun ,scuza-ma dar daca ai aveea maniere ai stii ca nu ai ce cauta in camera unui necunocunt nepoftita.
-Auzi domnisoara fara maniere ,ai face un bine sa iti mai tii gura ,ca ai o limba ascutita ,cu mine nu te joci. incepand sa tusesc ,din nou ma apuca aceea tuca ,dar nu erau motive de ingrijorare asa cum venise ,asa se si duse tusea .O aveeam din copilarie setragea de la o alergie sau ceva de genul nu eram doctor si nici nu ma pricepeam la asa ceva .
In acest moment se asezase la fel si o femeie care credea ca are totul la picioarele ei ,si asteptata explicati dar sa ii fie clar eu o sa fiu cel care ii cere o explicatie ori imi va raspunde ori nu imi pasa .Sau si mai usor o dau afara din camera .
-Nu imi pasa cine esti sau cat de importanta esti ,doar un singur lucuru ce cauti in camera mea ,si cum se spune primul ajuns primul servit. si oricum am platit destul de multn pentru acesta camera ,era o camera de lux ,nu oricine intra aici ,poate ca nu mai aveeam ocazia sa intru in acesta camera deci ,drum bun tanara domnisoara.Desi sa recunosc era destul de draguta dar din pacate nu cred ca era chiar genul meu.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Admin
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Re: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby EmptyDum Feb 05, 2012 7:34 am

Wow,se pare ca baiatul din fata mea incepe sa ma calce pe nervi.Nu imi pasa ce spune si nici nu ii voi da explicatii.Eu fara maniere?Nici gand,am cheia de la camera asta si aici stau plus ca am platit o gramada de bani pentru ea.Era o camera luxoasa,nici nu ma gandeam sa platesc mai putin dar nici gand sa dau bani i acest badaran sa ma dea afara de la mine din camera.M'am ridicat in timp ce ma uitam din ce in ce mai nervoasa la tipul din fata mea.Cat tupeu avea sa mai si vorbeasca!Nu era ca la un joc,cu cine pleaca la plimbare pierde locul de onoare.Hai serios.M'am dus langa el si m'am apropriat din ce in ce mai mult de fata lui.Cine se uita credea ca il voi saruta,dar nu eu ma uitam in ochii lui foarte urat pentru ca vorbea cam mult si incepea sa ma enerveze din ce in ce mai mult
-Auzi domnule,ai grija cum vorbesti.Eu fara maniere?Uita'te la tine.ai o gura mare si ar trebui sa o mai inchizi ca nu ajuti cu nimic societatea daca vorbesti.Irosesti aer degeaba scumpule,spun eu plina de nervi
La naiba si cu tipul asta.Cam mult tupeu pentru un pusti...si totusi daca stau sa ma gandesc mai bine il cunosc de undeva.Dar oare unde?Poate sa fie din publicul circului.Dar de unde il cunosc?Poate mi'a placut de el si imaginea lui mi'a ramas intiparita in minte,dar nici vorba de asta.La ce comportament are,mai bine nu.Aaa da,daca stau si ma gandesc mai bine tipul asta este tarpezist si dansator la noi in circ.Stiam ca la circ exista numai persoane de treaba.
-Stii ce,vreau explicatii eu de la tine.Momentan eu sunt fata aici.Nu cred ca mai suntem la gradinita dar daca tot consideri ca ai 3 ani,eu nu ma voi juca cu tine.Cred ca imi trebuiesc niste explicatii.Am platit foarte multi bani pentru camera asta,uite am si cheia la mine.Dar tu ce naiba cauti aici?La naiba si cu hotelul asta!,spun eu oftand usor
Ok,deci nu mai am ce face acum nu?Unde ma pot duce?Sau...mai bine unde se poate duce tipul asta.Trebuia sa ma gandesc la asta dar nu aveam nici un gand sa fac asta.Baiatul a fost prea badaran si eu nu am de gand sa iert asta
-Si apropo,daca vorbeai mai frumos poate iti explicam mai devreme.Unde iti sunt manierele?Off numai de badarani am parte si pe langa asta,credeam ca la circ sunt oameni draguti nu unii ca tine,spun eu dandu'mi ochii peste cap
De ce a venit la circ,e treaba lui,dar totusi nu merita adica...cei de la circ trebuie sa se bucure sa ii faca pe ceilalti sa rada,nu sa fie ca tipul asta,foarte enervant.Ma rog,treaba lui ce face!Acum trebuie sa ma gandesc numai la camera mea care e invadata de tip si la hainele mele ude loarca.Of la naiba,numai de asta nu aveam nevoie!
Sus In jos
Ueda Takashiro
Admin
Ueda Takashiro


Mesaje : 14
Data de inscriere : 28/12/2011

Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Re: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby EmptyDum Feb 05, 2012 8:00 am

Deci eu eram badaranul ,sa ma scuze ea cu tot si cu manierele ei dar nu cred ca a invata in viata ei sa respecte pe cineva ,stai e dela circ .O pardon de la circul de nebuni .Dupa mine tipa e dusa de acasa ii lipseste o doaga .Se apropia periculos de tare de mine este clar este gata sa isi imprastie veninul asupra mea dar sti ceva nu am sa cedez usor.I-a te uita cine vrobeste de oaraca ea ar fi o regina si ce ca era la trapez si eu eram la trapez .
Printre toate care erau la trapez acesta era singura pe care nu o vedeam atractiva.Adica doar ea a platit si aveea un tupeu gros sa urle la mine ,ea incepuse prima daca se scuza macar inainte sa intre dar asa este cu oameni fara clasa .Nici sa se scuze nu stiu sau macar sa bata la usa .Ca nu o dureau manutele aleea ale ei fine.
-Nu ma lua cu scumpule ,ca tu nici nu ma cunosti ,si ai face un bine sa taci din gura ca oricum tu vorbesti fara rost ,nu imi pasa ce aveea sa zica tipa asta inapoi dar se observa cu ochiul liber ca era disperata dupa acestta camera .Daca chiar atat de mult o durea de bani pe care i-a data o sa ii dau inapoi numai sa se duca de aici si sa ma lase in pace .
-Stii eu nu am nici o explicatie sa iti dau ,asa ca mai bine ai pleca asa cum ai venit ,si nu consider ca am trei ani .
Si tu nu ai habar despre ce vorbesti.Nu stii nimic despre mine si nici nu ai dreptul sa ma judeci.ma apropi de acesta si o imping pe scaun napoi ,eram obsedata da de acesta data am folosit puterea ,era enervanta tipa .Cine se credea sa ma judece pe mine ,de parca eu am judecat-o ea nu imi stie trecutul .A da precis era o persoana care a trait bine mersi si a avut totul la picioare .
-Momentan nu imi pasa de opinia ta ,deci ori inveti sa mai ti gura ,ca si asa nu iti fa griji daca a mea nu este de folos populatiei nici a ta nu este mai prejos ,deci sunte la fel amandoi consumam aer deageaba.fie clar nu sunt o persoana proasta asa cum precis acesta ma considera ,Meragand in baie si luand un prosop destul de mare apoi apropindu-ma de acesta si dandu-i acel prosp, era uda si nu vroiam sa se mai si raceasca ca apoi iar eu voi fi vinovatul.Si eu care stiam ca o domnisoara trebuie sa fie mai eleganta.Nu imi place genul ei de fete erau prea pline de sine si se credeau totul .De ce in acesta zi a trebuit sa apara acesta si grozav,mi-am uitata si portofelul la circ dar bine macar ca am facut rezervatie de mai bine de o saptamna la acesta camera.Am si platit-o in aceea zi si aceeai care se ocupau cu rezervatile mi-au spus ca o sa fie numai a mea si bursc ma trezesc cu inca o persoana .In loc sa ma fi gandit ca mai exista si alte incidente eu ca si prostul las acasa portofelul.
-A depinde si cine consuma mai mult aer ,dar nu iti fa griji ca nu eu ,vorbesc doar ocazional deci raspunsul este clar.apoi m-am asezat pe pat stand si trangandu-mi respiratia sper ca nu aveea de gand sa stea toata noaptea aici .Daca era asa trebuia sa imi pregatesc nervi.Oftand si privind-o pe acesta da desigur si ea era trapezista dar se parea ca era cu mai multe fete ,la circ era mereu vesela si acum dintr-o data este iritata sau nu imi spune este doar prost indispusa precis a parasit-o iubitul .Dar ce ma chinuiam eu sa ma gandesc la acesta .Singurul circ unde am sa o vad in viitorul apropiat este la nebuni ,ca la cat de frumos mi-a vorbit .Mdah lasand asta deoparte ma duc la dus ,ca oricum acolo am sa ma relaxez si nu am sa o vad pe acesta .Si nu aveea tupeul sa intre peste mine .Macar in dus o sa am parte de liniste.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Admin
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Re: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby EmptyDum Feb 05, 2012 8:43 am

Ohh doamne,nici nu imi sta in fire sa fiu asa de nervoasa.Dar oare ce voi face acum?Am luat prosopul si am inceput sa ma sterg cu el in timp ce mi l'am pus pe umeri.Hainele incepusera sa se lipeasca de pielea mea.Am vrut sa zic ceva dar baiatul deja plecase sa faca un dus.Doamne,cum naiba poate sa fie asa?Toate chestiile care le'a spus nici macar nu ma caracterizeaza.Dar ce pot face?Sa imi cer scuze?Poate ca da si dupa poate o sa plec.Precum se spune daca esti mai destept cedeaza.Asta e firea mea.Cand a plecat mi'am scot rochita din ghiozdan si am inceput sa ma schimb.Mi'am pus hainele ude pe un calorifer iar dupa m'am uitat putin in oglinda.Hainele mele aveau sa se usuce in cateva minute.M'am sters putin pe cap si mi'am prins o coada,in timp ce bretonul imi statea pe frunte.Aveam sa fac,ceea ce vreau.Nu imi pasa ce crede baiatul despre mine. Eu sunt eu si nimic nu mai conteaza acum.Nici nu pot sa zic persoana lui.Oare de ce se comporta asa?Oare care e trecutul lui si chiar prezentul?Nu stiu,nu cred ca o sa aflu dar tot voi face ceea ce simt.Ma duc pana la usa de la baie si trag aer adanc in piept.Prin cabina de dus nu se vedea nimic deci puteam sa fac ceea ce vreau.Am apasat pe clanta si am intrat in baie,dar mai intai am inghitit in sec.
-Uite,scuze ca am intrat peste tine in baie.Ma rog nu ma intereseaza asta.Imi pare rau ca am fost asa,eu nu sunt veninoasa de obicei,sunt total diferita spun eu uitandu'ma in pamant
Asta era adevarul.Baiatul chiar putea zice ce vrea el,dar eu nu eram asa.Daia mi'am si cerut scuze pentru ca la mine prin sange nu curge venin
-Stiu ca lucram in aceelasi loc,scuze pentru tot ce am spus.Am spus chestiile astea doar din nervi.Nici nu te cunosc.Oricum,coi ceda eu prima.Eu...voi pleca,spun eu inn timp ce stau cu privirea in pamant
M'am uitat usor trista si suparata pe mine in jur iar dupa am pus mana pe clanta.Am apasat pe ea si m'am dus in camera unde mi'am pus hainele in rucsac,m'am uitat putin in oglinda si aveam de gand sa plec si sa il las pe baiat in pace
Sus In jos
Ueda Takashiro
Admin
Ueda Takashiro


Mesaje : 14
Data de inscriere : 28/12/2011

Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Re: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby EmptyDum Feb 05, 2012 12:17 pm

Apa era fierbinte ,si simteam cum toata tristetea si supararea,enregia negativa din jurul meu disparea incetul cu incetul ,mi-am pus mana pe fainata din baie , pana si acum eram urmarit de acel trecut umbros care nu ma lsa sa traiesc linistit .Simte durerea si apoi incearca sa ma intelegi si pe mine .Nu mai vorbi fara rost tu nu ai habar prin ce am trecut eu .Toate acest cuvinte se repeteau la nesfarsit in mintea mea .In mintea mea singuratica si ca de obicei tot pustiu raman .In acest moment sunt iarasi pierdut in gandurile mele .Dar oare de ce nu exista si pentru mine o persoana care sa ma inteleaga si care sa incerce sa ma scoata din acesta afundatura .Ca ma duc tot mai jos pana ce ma pierd de lumea asta .O sa ajung sa nu mai realizez cine sunt .Nu tipa cu care m-am certata era nebuna se parea ca eu eram nebun .
Aud o voce feminina care se parea ca ma trezise la realitate deci era din nou aceea domnisoara .Si eu care credeam ca nu are curaj sa intre peste mine dar se pare ca aveea .Si nu imi venea sa cred ce aud ,nu aveea sa plece oricum afara inca ploua si era frig deci putea sa stea .Oarecum i eu ma simteam vinovat ca urlasem la acesta .Dar in fond era si vina ei ca intrase si a mea ca eram un turbat
.Demonul din mine urla sa iasa la suprafata ,poate ca asta era .Iata-ma iar pierdut de acesta lume cu minte plecata de acasa .Putea tanara sa zica ca eu sunt nebun .Pe langa mine acesta parea complet normala .
Dar oare de ce ? ma enervasem asa de tare cand aceasta intrase in camera.Daca eu nu ma mai intelegeam atunci cine putea sa inteleaga ce este cu mine sau ce simt .
Uneori simteam ca nimeni nu ma aude ,poate era din cauza ca urlam dar urlam in interiorul meu dupa ajutor ,incercand sa par puternic la suprafata .Asa arata ca si o persoana care nu aveea nici o zgarietura .Cnad defpat in interiorul meu eram plin de franturi .
Mi-am infasurat un prosop in jurul talieie si am mers spre acesta ajungand in camera ,ce mai era si cu hotelurile astea cica aveea totul ,dar se pare ca le lipsea halatul de baie .Precis eram imbrcata cam imcomod sa paar in fata unei fete .m-am dus inapoi in baie si mi-am luat pantloni pe mine si o camasa pe care am lasat-o descheiata.Parul era ciufulit de si inca ud .
-Imi pare si mie rau pentru incident ,este in regula poti sa stai poana la urma este vina celor de la receptie ca au dat aceeasi camera.ce mai servire aveeau si astia cred ca data viitoare am sa ma scutesc de servicile unui hotel si am sa merg direct acasa .Ah da mi-am adus aminte eu nu am o casa ,si daca am prefer sa dorm pe unde apuc chiar daca dorm afara .De ce ? simplu deoarece pentru mine nu exista acel loc numit acasa unde sa fiu fericit si sa ma odihnesc .
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Admin
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Re: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby EmptyLun Feb 06, 2012 7:08 am

Eram foarte concentrata pe ceea ce faceam.Imi puneam hainele la loc.Am auzit usa de la baie cum se deschide dar nu am dat mare importanta la asta.Am zis ca o plec si asta o fac.Nu vroiam sa il stresez mai mult si stiam ca nu ii place compania mea.Am simtit cum baiatul statea chiar in spatele meu si incepu sa vorbeasca.Ce?!Chiar vorbeste serios?M'am intors si m'am uitat in ochii lui,in timp ce ai mei erau mariti la maxim.Cum se putea intampla asta?Inainte ma urasti si zici sa pleci si acum zici sa raman.Eu nu mai inteleg nimic din acest comportament.M'am pus pe pat si am inceput sa ma joc usor cu marginea rochitei mele.
-Pai...mai devreme ai zis sa plec.Stiu ca nu ma suporti si nu vrei sa ma mai vezi pentru ca te'am enervat.De accea plec,o sa te las singur cum vrei.Stiu si eu ca e o problema de la receptie.Dar noi am stat si ne'am certat atat.Cred ca ne'a auzit tot hotelul,ce or crede ca suntem un cuplu care se cearta sau ca mai avem putin si dam divort,crezand ca suntem casatoriti.Pe naiba si la asta.O sa fiu bine,oricum patul este dublu....asta ar insemna sa dorm cu tine.Crezi ca esti inregula cu acest lucru? intreb eu in timp ce ma uit serioasa la baiat
Eu nu aveam nimic cu baiatul si plus de ceva timp am pus ochii pe el.Adica...chiar mi s'a parut dragut si nu pot minti in legatura cu asta.Dar comportamentul lui de acum,m'a cam speriat si pus pe ganduri in acelasi timp.Oare asta era persoana lui adevarata?Sau poate ca ascundea totul in spatele unei masti de suparare si tristete.Il pot intelege,poate mai bine ca oricine,asa ca sa stea aici si sa vorbeasca
-Ok,deci fii atent.Eu cred ca persoana ta,nu este cea pe care o vad.Ce ascunzi?Mai bine spus cine este persoana din spatele acestei masti pline de suparare?Stii eu pot sa te inteleg mai bine ca orice.Inteleg pentru ca si eu am avut un trecut greu....si vreau sa te ascult si sa te inteleg,spun eu zambindui dulce
M'am dus la el si l'am pupat pe obraz in timp ce l'am prins de mana si l'am pus pe pat.I'am facut un semn ,ca si cum i'as fi zis sa inceapa.Acum aasteptam sa vad ce zice,chiar eram curioasa si vroiam sa il ajut,mai mult ca orice.
Sus In jos
Ueda Takashiro
Admin
Ueda Takashiro


Mesaje : 14
Data de inscriere : 28/12/2011

Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Re: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby EmptyLun Feb 06, 2012 2:48 pm

Ciudata mai era tanara ,i-am spus ca imi pare rau ca ma-m purtat urat cu ea dar nu i-am dat voie sa ma sarute .Imi displacea oarecum acel mic sarut de la fata .In fine nu mai conta asta oricum nu aveea rost sa imi mai bat capul cu lucuri marunte .Iarasi ma prindea o durere de cap ,pff acest lucru se parea ca incepea sa devina din ce in mai puternica.Precis rea din cauza faptului ca gandeam prea mult si ma stresam, cu fiecare lucru marunt .Mi-am aplecat capul pentru a privi pe jos ,da nu era nimic de vazut decat o pamant ,eram pur si simplu departat de acesta lume nu stiam ce sa fac sau ce sa mai gandesc uneori aveeam impresia ca sunt nebun.
Poate ca am sa sfarsec tragic ,dar si acesta este un final poate unul neasteptata pentru public daca am sa ma prabusesc de la trapez dintr-o data totul se duce .Si acele aripi care sunt nevizibile se vor risispi una cate una si eu voi zace tot in acelasi loc asteptand un raspuns .Sau mai bine zis pe cineva care sa ma ajute .
Asa era viata uneori esti folosit pe post de marioneta iar alteori tu esti papusarul .M-am obisnuit cu acest lucru .De aceea viata este doar o scena si oameni sunt doar niste marionete care joca dupa cum le canta papausarul .
-Stiu ca am zis acest lucrur dar imi pare rau ,nu ma intelege gresit dar .. dar doar cu atata am ramas in gura cu dar nu stiam ce sa ii mai spun sincer imi parea rau doar ca nici ea si nici altcineva nu ma putea schimba ,acesta eram eu .O persoana care prefera sa umble singura pe strada .Prefer singuratate este singura care m-a intles de ce ? dupa atata timp cand deja sunt un om matur apare cineva cand eram mic si aveeam nevoie de aceea imbratisare unde erau acele persoane.Simplu nicaieri ,fugeau de mine si radeau pe la spatele meu .
-Nu te intereseaza viata mea personala ,te rog frumos nu te baga ,atata timp cat eu nu ma bagam in viata sa nici ea nu aveea dreptul sa se bage in viata mea ,stiu ca eram intr-o situatie deplorabila .Dar nu vreau sa imi invadeze spatiul propriu pentru mine este ca si o straiana ,nu acceptam acest lucrur .Iii inteleg bunele intenti dar raspunsul meu final este nu .
-Si cat despre pat nu iti fa rgiji pot sa dorm si pe podea ,serios am dormit si afara pe banca la luna plina deci nu ma deranjeaza.
Sus In jos
Tsukiyomi Utau
Admin
Tsukiyomi Utau


Mesaje : 22
Data de inscriere : 01/01/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Re: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby EmptyLun Feb 06, 2012 3:15 pm

M'am uitat la el cam bosumflata,nu imi venea sa cred asta.Era asa de suparat si totusi nu trebuia sa tipe,eu vroiam sa vorbesc cu el.Era asa de abatut si ma gandeam ca il pot inveseli cu ceva.Se pare ca am avut dreptate,un suflet asa de pur sa fie ascuns de asa o masca oribila care mascheaza toate sentimentele si trairile unui om si il lase sa sufere in liniste inauntrul sau.M'am intors spre el,stiam ca unele actiuni ale mele il enervau la culme,dar chiar vroiam sa fiu draguta.L'am prins de mana si i'am zambit dulce
-Ok,faci cum vrei.Dar,daca vrei eu sunt mereu aici ca sa te ajut si sa te sprijin cand ai cea mai mare nevoie de asta,spun eu zambindui dulce
M'am uitat prin jur si am inceput sa ma gandesc la planurile pentru seara asta.Cum vom dormi?Ce vom face?Ce vom vorbi?Ce intrebari fara raspuns.Era asa de greu mai ales ca baiatul din fata mea era atat de rece si dur cu mine.Zisese la fel ca mine,niste chestii stupide.Niste lucruri pe care le'a zis in momentul in care nervii incepura sa ii invadeze corpul si sa il macine incetul cu incetul.Doamne,deja vorbeam de el,ca si cum as fi fost eu.Baiatul nu eram eu,asa ca nu trebuia sa vorbesc inainte sa cunosc circumstantele atenuante.
-Ok,deci eu nu am nimic impotriva sa dormi impreuna.Chiar te rog,sa faci asta pentru ca nu am nimic impotriva si in al doilea rand,doar nu mai lasat sa stau aici,ca sa stai tu pe jos.Nu sunt de acord cu acest lucru.Eu nu sunt genul de fata care se fereste de orice.Poti sa si dormi in boxeri,eu una sunt destul de obisnuita.Oricum daca nu te superi o sa ma duc sa imi fac un mic dus,macar ma pot calma,spun eu ranjind pervers la baiatul din fata mea.
M'am ridicat de pe pat si am inceput sa ma duc spre baie.Cand am ajuns acolo,am apasat clanta si am intrat in locul acela destul de mic.Mi'am dat hainele jos de pe mine si am intrat in dus .Simteam cum miile de picaturi de apa calda,imi aluneca pe corp si ma simteam ca in al noualea cer.Era foarte placut,stiam asta.Mi'am dorit asta,ma puteam calma si totusi ma puteam gandi la baiatul din camera.Era asa de dragut si nu imi vine sa cred ca dintr'o cearta banala,am ajuns sa ma indragostesc de el.M'am inrosit prin obrazi,ca si cum tot sangele meu ar fi urcat pana acolo.Am tras adanc aer in piept si m'am gandit la el,la chipul lui.Era relaxant si asa de frumos...incat ma simteam in Rai.Nu cred ca ar fi putut sa se indragosteasca de mine asa ca stop game.Visul meu se destrama incetul cu incetul
Sus In jos
Continut sponsorizat





Trying so hard will kill you, follow me baby Empty
MesajSubiect: Re: Trying so hard will kill you, follow me baby   Trying so hard will kill you, follow me baby Empty

Sus In jos
 
Trying so hard will kill you, follow me baby
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Devils kiss :: Oras :: Hotel-
Mergi direct la: